3DH cup Rokytnice

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento víkend se jel další závod 3DH cupu na již klasickém bikeparku v Rokytnici. Týde se rok co rok snaží udělat novinky na trati a vždy se mu to podaří na výbornou. Klasika zůstává klasikou a hluchá místa se vylepšují. Jsem zvědavej, s čím příjde zase za rok :)

bs_fruityjuicy

3DH závody probíhají vždy v uvolněné atmosféře, kdy se zbytečně nic nehrotí a stejně tomu tak bylo i letos. Sešlo se nás cca 120, abychom si na prašné trati poměřili své časy. V kvalifikaci se opět jel neoficiální závod bez šlapání, který vyhrál Honza Čepelák před Ondrou Štěpánkem a Šimonem Charvátem. Co se týče závodu samotného, tak ten probíhal bez problémů a bez žádného vážného zranění. Výsledky rozepisovat nebudu, na ty se můžete mrknout zde:  http://www.danutiming.cz/file.php?id=1549 .

Díky pořadatelům za možnost si zase zazávodit a těším se na další závody! Jinak tu mám velkou galerku od přítelkyně, která celý dva dny běhala po kopci a snažila se vás nějak zachytit. Tak snad se najdete :) Mimochodem doufám, že jste postřehli rozjíždějící se projekt whipmaster.cz, který zatím frčí hlavně na FB, nicméně do budoucna pojedou i stránky, kde budou soutěže o whipování o ceny atd. Rozhodně jestli se vám povedlo tam vsadit nějakýho pořádnýho whipa, tak na FB můžete poslat fotku do zpráv a zapojit se do public galerie s whipy :)

1 comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *