Bažák riding


Po dlouhý době jsem vyrazil na víkend do Děčína. Do auta jsem posadil vedle sebe svojí africkou přítelkyni Ndizu a do kufru hodil kolo Martinu a jelo se do rodiště. Počasí vyšlo na jedničku s *.  Nešlo nevyrazit na bažák, zkouknout to, jak to pěkně ztvrdlo.  Po příjezdu jsem fakt čuměl. Terén je pěkně tvrdej, uježděnej a vše se dá skákat zase o něco líp. Mě nejvíc zaujal spodní dirtík, kde jsem se vyblbnul až až. No a pak tam taky byl buba a ten šel hrozně na držku. Když dokoukáš krátký videjko, tak to i uvidíš ;)

Continue reading

Morewood Ndiza

Tak nějak zjišťuju, že v okolí Prahy mi je sjezďák trochu zbytečnej a tak jsem hodil očko po něčem jiném. V bazaru se objevila Ndiza, sice měla své mouchy, ale nešlo odolat. Oháknul jsem jí voňavý věci od Spank, SB3 a ShamanRacing sladěný do modrooranžový. Musím se ale krotit. Takže ještě není vše tak, jak bych si představoval. Nicméně první pojezd na točný s ní byl báječnej. To kolo prostě chce jet. O trochu horší to pak bylo na bikrosce v řepích, ale to půjde! Ještě jsem jí chtěl protáhnout v Turnova na A51, ale nějak mě skolila nemoc, takže to musím nechat jindy :/ Dodávám krátký videjko z točný a další snad bude brzo. Jo a díky ženě a JR. za foto ;)

Continue reading

Karlík/Povltavská

Další víkend v Praze, sluníčko svítilo, takže se nedalo dělat nic jinýho, než jít na kolo. A chlastat teda, ale to je vedlejší. V sobotu jsme chtěli se Shamanem na Točnou, ale eMTý nám překazil plány a vytáhl nás na Karlík. Což se ukázalo jako dobrá volba. Já tam nikdy nebyl a musím říct, že je to tam fakt parádní. Fakt čumím, kolik tu je skvělých resortů na ježdění.

Continue reading