Cove Shocker DH

Takže konečně můžu říct, že mám doma kolo na sezonu. No jo, už je tomu tak. Sice na první pohled není vidna zrovna změna oproti půjčenému kolu cove STD, ale! Ale rozdíl je to velkej :) Více inside…

Takže po domluvě s klukama z E bikes a špatné dodací lhůtě kol Evil jsme se dohodli, že letos budu věrný značce Cove. Na Evila jsem se těšil, nicméně Cove mi za těch pár měsíců přirostl k srdci na tolik, že mě tahle informace dost potěšila. Tož slovo dalo slovo a dneska jsem vyrazil směr Praha – e bikes. Tam už byl připravenej černej krasavec Cove Shocker DH. Chvilka vybírání mezi luxusníma komponentama FUNN a Spank z nové edice 2010 a mohlo se vyrazit směr domov. Kufr byl plnej krabic a já se fakt těšil, až začně stavení.

Volba komponentů padla takto: Rodla Funn 750 s ujetym novym designem, představec Funn na boxxera, doslova voňavý gripy od spanku ( jahoda ), kliky Funn Hooka DH, sedlo a sedlovka funn, objímka danger boy, záslepky dangerboy, řazení Saint, luxusní ultralight carbonovej napínák shaman racing thor a magnesiový pedály Funn. Ještě čekám na nový ráfky Spank s nábama Funn a kolo bude kompletní :) Jo ještě brzdy, ty jsou zatím zánovní elixiry, ale to se časem změní. Tlumení obstárává vzadu klasika od Foxe dhx 5 a vepředu boxxer WC ( díky klukům z koloshopu ).

Tenhle rám má cca o pět čísel víc jak STD a na první pohled a omak je to fakt znát. Zejtra to letím projet a podám info. Těším se jak malej kluk. Kolo sice nebude patřit mezi ty nejlehčí ale upřímně? Je mi to fakt jedno. :) Sestřihal jsem malý videjko, takovej pokus, snad se bude líbit :)

Cove shocker DH from Jakub Fiser on Vimeo.

15 comments

 1. the skreth: uvidíme no :)
  mára: hele nejsou, ale jsou tak vonavý a příjemný, že jsem to musel zkusit :D

 2. Marty: Hele přesný ceny ještě nejsou, čeká se na nějaký papíry z celnice co já vím. Jinak všechny komponenty jsou od kluků z e bikes / http://ebike.cc .

  Eshop jim snad pojede už brzy, jinak kamennej shop maj v praze v Beneditský.Kdybys měl o něco zájem, tak rovnou napiš sem: petr.ebikes@gmail.com a domluvte se ;)

 3. Když tim napínákem vemeš nějakej šutr, skalku.. jak se občas stane, drží?? Máš s tím už zkušenost??

 4. čárys neříkej, že sis tu písničku pak nebroukal a nebo že jsi na ní nevědomky nekroutil zadkem :))

  velikost S, váha akorát ( netuším, neřeším, ale zkusím zjistit) a zdvih 223mm.

 5. Ta váha bude podle mě 19 – 20 kg. Hodně bych se divil, kdyby to bylo výrazně pod 19 kg, ale na druhou stranu je to Sko a vzduchovej Boxxer.

  By mě zajímala ještě jedna věc. Plánujou kluci pokračovat s Cove? Protože jestli ne, tak to bude převeliká škoda.

 6. hele zásob Cove je ještě hodně a myslím, že když bude mít někdo zájem, tak nebude problém objednat. Ono stejně jsou furt stejny myslím. Jsou tak dobry, že není potřeba inovace asi :) Ale řeknu petrovi, aby se ti k tomu vyjádřil, to bude oficiálnější

 7. Ono to zatím nespěchá. Nového pořídím až na příští rok pravděpodobně. Spíš by mi přišlo škoda se tomu nevěnovat. Tohle kolo je téměř blbovzdorný.

Leave a Reply