Banshee Rune a unorový BC

V pátek jsem se stavil u kluků z Flow bikes pro kolo. Sjezďáky bohužel ještě nejsou a tak jsem prozatím nafasoval FR zbraň – Banshee Rune. Což je ted stejně lepší jak DH mašina, ta by mi stejně byla k ničemu :) No a dneska bylo 10°C, takže by byl hřích nevyrazit na kolo.

Kolo je výborně osazený, komplet na LX, vepředu pruží Fox 36, tlumič DHX air 5.0 a další komponenty funn a spank. Takže jako celek to slibuje opravdu spousty zábavy. Kolo má 160mm zdvihy a dá se zamknout – paráda. Jediný co jsem prokaučoval bylo to, že jsem tam nechal swampy v ST směsi. Což zas taková paráda na asfalt není. Nu což, musím bejt na sebe přísný že.

Takže po probuzení z komatu, kterej jsem si uvodil při focení plesu ( no more pls ) jsem připravil GoPro, kolo a sebe a vyrazil. Hned po pěti minutách mě čekal stoupák jak hovado. Mít s sebou tepák, tak asi automatický volá první pomoc. Trochu jsem to podcenil, přeci jen letos moc našlapano zatím nemám. Výhled na kopce a louky bez sněhu mě ale žene dál a kolo je hladový po lese.

Přijíždím do lesa a jakože si dám jeden trail, kterej jsem jel jen jednou. Všude bílý mokrý zlo a já nevím, kudy to vede. Samozřejmě místo toho, abych na křižovatce zahnul doleva, zatáčím doprava. Šinu si to dál, peru se sněhem, chvili šlapu, chvíli běžím vedle kola. Trénink jak hovado. Dobíhám na první horizont natěšenej, že uvidím DC Valley ( labský udolí ). To sice vidím, ale zjištuju, že jsem krapet už v Německu a že jsem dojel tak nějak jinam no. Takže kolo na rameno a jdu hledat tu spravnou cestu. Při brození se mokrym sněhem a šlapaním do louží, který nejsou vidět se samozřejmě náležitě chválím.

Pak už konečně nacházím trail, kterej jsem toužebně hledal. Akorát jsem už tak trochu na pokraji  sil. Což se projevuje hned v druhý nebo třetí zatáčce, kde se mi zamykaj rodla a já padám do toho krásně mokrýho sněhu. Opět se chválím. Sbírám se a valím! Valím to tak, že dole zjištuju, že jsem krapet durch. Neva. Radost z prvního pořádnýho pojezdu mě hřeje natolik, že mi to je fuk. No a nějak jsem se rozkecal … Vás stejně určo zajímá videjko, který je přímo dole :)

5 comments

  1. Ahoj, krásný kolo, v poslední době jedno z nej poskládanejch. Jen bych dal nějaký hezčí kliky. (černý s bílým logem, např. atlasy od rf)
    Jaká je to velikost rámu? M?

  2. děkuju :)
    takle jsem ho nafasoval, tak s tím nechci moc šachovat, hlavně to není zapotřebí
    jo jo, je to eMko

  3. Ještě Tě poprosím, opravdu má sedlová trubka od středu po vršek jen 420mm? Nemohl bys to přeměřit? Plus třeba horní rámovou na střed hlavy a střed sedlový. Díky moc.

Leave a Reply