AGang Patriot 3.0 – zajíždění

video

Je po Eurobiku a to znamená testování nových modelů na rok 2014. No a pro mě to znamená, že dostávám příjemný úkol – zajet kola na testování. Letos jsem na to zajetí vyfásnul AGang Patriot 3.0 a AGang Ninja DH Team. No co vám budu povídat, vůbec mi takovej úkol nevadí :)

DSC_7072

Natěšenej, jak středoškolačka na maturitní ples, jsem vyrazil s Patriotem do Děčína. Chtěl jsem ho pořádně provětrat na trailech, které znám a které jsem jel na všech kolech, co jsem měl. Pro mě to je nejlepší způsob jak porovnat nová kola. Sobota je tedy jasná, domlouvám se s Davidem Vepřekem a frčíme směr Sněžník, nahoru po asfaltu, poctivejch 14km furt do kopce, ideální na rozehřátí. S Davidem na tom jsme tak nějak podobně, on má teda krapet víc najeto, ale zas už je o něco starší. :)) Nicméně na rovinkách a do kopce je znát, že ty 650b kola jedou o něco víc. No a nebo byl David špatně vyspalej?

DSC_7124

No po kopci přišla ta zábavnější část, od věže z kopce dolů. A to vám povím, to je paráda. Zdvih 140mm na 650b kolech s DLP systémem se zdá celkem bezednej, kolo tolik nedrncá a chce jet. Na druhou stranu to nejsou takový obruče jako 29″, takže se s tím kolem nemusíš prát v technickej pasáží a zavřenejch točkách. Ale je mi jasný, že se tomu špatně věří a proto doporučuju si udělat vlastní obrázek a nějaký 650b kolo si vyzkoušet na vlastní kůži, například na: http://www.singltrekpodsmrkem.cz, kde budou Patrioti určitě k vidění a k ošahání.

DSC_7156

V neděli jsme po pár sobotních pivech šli radši “jen” točit. Opět na sněhuru, kde jsem vybral hodně rozbitý traily s velkejma šutrama, abych vyzkoušel, jak si kolo poradí s prostupností v terénu, v místech skoro až trialovejch. Jak jsem si s tím poradil posuďte sami podle videa. :) Za točení a focení samozřejmě velkej díky Davidovi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *