Back to racemode

Tak mám za sebou po delší závodní pauze zase jednu sezonu. Cca po dvou letech spíše focení závodů než samotnýho závodění jsem se letos na starý kolena zase trochu hecnul a objel pár závodů Českýho poháru.

_MG_2965První závod ve Špindlu mi dal pěkně přes čumák a zjistil jsem, že dostat se do správnýho racemodu nebude zas taková brnkačka. Ve Špindlu jsem měl na prvního hodně velkou ztrátu, kdy první měl 03:32 a já otřesných 04:39. Počítal jsem s tím a nevěšel jsem hlavu.

1818Druhej závod se jel v Koutech, které mě vždycky bavili a tam jsem si už trochu víc věřil a snažil se tu propast stáhnout. První kolo mi moc nevyšlo, o to víc jsem se kousnul v druhém a zajel čas 04:46 a první Petr Třešňák dal 4:11. Takže jsem to stáhnul z více jak minuty na nějakých 35vteřin na prvního.

1521Finále se jelo na Ještědu. Letošní trať se mi opravdu líbila a dost mě to na ní bavilo. Bohužel právě kvůli té zábavnosti jsem se lehce přetrénoval v sobotu a v neděli jsem nebyl uplně ve 100% kundici. Nicméně se mi povedlo se při finále pořádně zmáčknout a zajet čas 03:54. Závod vyhrál opět Petr Třešňák s časem 03:29, což znamená, že mi chybělo už jenom 25 na prvního. Pro mě osobně je to velkej úspěch a už teď se těším na další sezonu.

2517

Ono tahle sezona pro mě nebyla totiž jen o závodění, ale taky o spolupráci s Českým pohárem, který jsem se snažil lehce oživit a přitáhnout na něj závodníky. A hlavně vytvořit jakýsi komunikační most mezi závodníky a pořadateli. Myslím, že se to i celkem podařilo, jelikož na závody jezdilo stabilně okolo 150 lidí. Což je oproti loňsku, kdy startovka stěží přesáhla 100 lidí, celkem dobrý progress. Právě v rámci tohohle projektu jsem vytvořil web mtbnews.cz, kde najdete info o závodech.

Tímhle bych chtěl poděkovat všem, co jste na závody dorazili a co jste na to závodění úplně nezanevřeli. Vidíme se příští sezonu na startu!

3 comments

  1. It’s good to ensure that the venture coming from a very first web get Ugg Boots Great deal, with regard to the past shipping of these starts is often slick as feasible

  2. I’d venture that this article has saved me more time than any other.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *