Bloggin’

Omlouvám se za hroznou stagnaci webu, ale nějak jsem neměl o čem psát a nechtěl jsem hlavně furt solit opakující se články atd. Přeci jen počasí nás zahnalo jemně do kouta a tak už se toho neděje tolik, jako dva měsíce zpátky. Ostatně zkusím shrnout aspon ten měsíc říjen …

Co se týče kola, tak jsme konečně dotočili segment freeride do videa spectrum, trailer najdete na dolekopu. Já prodal svého milovaného sjezdáka a tak mi zůstalo pouze Mbuzi, které je stále k mání za necelých 38tis. Na mbuzika jsem obul XC pláště a nadělil mu trojtác a začal jsem jezdil kratké, 20-50km backcountry. Výborná to věc a fakt mě to baví. Taky tu byli klucí z prahé se kterejma jsme dali 7x sněhuru. Výbornej pojezd.

Na co je ted více času, je focení. Na facebooku pravidelně přidávám různý fotky a semka se snažím dávat taky, ale spíš jen ty, co mi příjde že za něco stojí. Konečně můžu zveřejnit fotky kostela, kterej jsem byl fotit pro divadlo. A můžete je shlédnout zde: KOSTEL GALLERY . Plánujeme ted vyrazit se swichem, až se umoudří počasí trochu, tak jsem zvědavej.

Sportlife – jo tak tam jsme byli. Dovezli jsme VIP pásky, 100ks, rozprodali to a díky tomu vzniklo na VIP rautu hrozný peklo. Pochcaný stoly, rozbitý skleničky, metal zpěváci v čele s bubou. Odehrálo se neskutečně moc různejch příhod, který snad ani nemůžu zveřejnovat. Co následovalo po VIP párty na výstavišti raději nebudu moc rozebírat, myslím, že postačí zcheckovat punkbike.org . Brno je velká loď …

No chtěl jsem toho napsat určitě víc, jenže mi to zase všechno vypadlo kua drát. Takže abych to shrnul. Jsem momentálně bez DH kola, čekám na nové. Mbuzi si už konečně někdo kupte, je to boží univerzál. Plánuju už vejlet po vánocích do San Rema, uvidíme se tam? No a kdyby někdo měl zájem si dát BC švih v DC, at se ozve. rád vyrazím, jelikož není s kým jezdit. Ha, takže asi tak.

2 comments

  1. takovejch hezkejch fotek, to snad ani není možný, mě se toková povede jedna ze 100 a ty jich tu máš tunu. fakt hezký

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *