Blogin´


Musím sem hodit ještě nějaký info než odfrčím na Dolní Moravu na MRSN kemp. Tak mrkejte dovnitř.

No z prvu bych hlavně chtěl poprosit o pomoc s bouřnákem, trať už je z 80% sjetelná, takže tam můžete podle mě už i na jukandu. Příští tejden až se vrátím z mrsn kempu, tak to dodělám komplet a už se tam bude moct dát hrotit ;) Ale k tý pomoci. Jelikož všichni víte, jak je to s českym svazem a že na pořadateli toho nechává fakt hodně, potřeboval bych pomoct s pontencionálními sponzory.

Kdyby Vás kdokoli napadl, kdo by jakkoli pomohl, tak mě prosím nějak informujte. Každá koruna se hodí, musíme totiž ještě zařídit nějaké zabezpečení, pískače, ceny a spousta dalších ptákovin, které hradí pořadatel z vlastní kapsy. Nabízím reklamu na plakátu ( viz obrazek ) a reklamy po trati jako bannery atd, popřípadě po nějaký dohodě i víc. Taky mám přislíbenou televizi, takže snad to vyjde a někdo nám s tím ještě helpne … vždyt je to pro nás, pro všechny :)

No a závěrem jsem chtěl jen dát takovou preventivní informaci. Mbuzi a bílý Izimu půjdou asi do světa. Ceny budou hodně fajn a hlavně jsou ty kola jak nový, letos jsem toho moc nenajezdil :)

Tak díky všem za případné info ohledně toho bouřnáku a tak … zatím těpic

8 comments

  1. a izimu půjde za kolik? poptám se táty,co by se s tim dalo udělat ;-)

  2. Zatím to tu nechci rozvádět, když tak napiš na mejla ;)

  3. Prosím prosím, hlásim hodně předem… Nebudete mít někdo z Prahy místo v autě na Bouřňák (a zpět, pochopitelně)? Vcelku by se mi šiklo.. kdyžtak prosím pište na mail makush@seznam.cz nebo ICQ 406-635-085 (ale od 19. do 27. čvce tu nebudu, nezastihnete mě) Vďak předem komukoli

  4. Ahoj, já bych se kdyžtak nějak angažoval, písni na meil a nebo se staff v Mostě..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *