Bouřnák – HOTOVO


Cus, tak doufám, že jste po bouřnáku všichni dorazili živí a zdraví. Všem bych chtěl hrozně poděkovat, bylo spousta chybek z pořadatelské stránky, ale jste zkušení závodníci a tak jste věděli, jak se chovat a díky tomu vše klaplo! Sice jsem odběhal víc než najezdil na kole a přesto z toho mám radost a ikdyž sem se nestihl učit na maturu, tak jsem spokojenej.

Ještě jednou dík, ke konci tydne snad sepíšu nějaký to slůvko k tomu, ale momentálně nevím, kde mi hlava stojí. **Díky !**

12 comments

 1. trať super…je dobře že je to těžký a netajim se tim, že sem měl místa kde mi to fakt nešlo…to že sem to kompletně posral obě závodní jízdy ani nemluvim…nicméně musim se hned ohradit proti pořadatelům ráno, když mě cca 1,5 hodiny před startem nechtěli pustit na trať a taky to neudělali, takže první kolo sem jel totálně v tranzu…skoro si řikam, jestli si mě něměl diskvalifikovat…asi bych z toho vyšel líp…dobrá práce…(btw.díky kaštanovi za stále povzbuzování stylu “tobě už nic nepomůže”)

 2. jr. nevím v kolik přesně si tam chtěl jít, ale trat se uzavírala po desátý a já byl mezi poslední, kterej to stihl. Měl si mi to pak kdyžtak říct :)

 3. upřímně…co by se změnilo :)…snad příště…sobota byla supr…dnešek radši zapomenu :) …velmi rád si tam pojedu zajezdit mimo závod…

 4. cuz hele kubajsz fakt asi nejlepší dráha co tady je, hrozně mě tam bavilo jezdit.

 5. Zaklínám tě KUBAJSZ, zaklínám,,,,,odmaturuj, odmaturuj, odmaturuj,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!všechny zkoušky v pohodě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  o závodech nemá cenu psát, byly výborný! máš skvělou famílii!

 6. Čus chalpe,
  SUPER trať, parádní poježdění a všechno v pohodě zvládnutý,paráda.
  přeju ať maturu zvládneš nejhůř jak tyto závody což je za ” 1 ” .

 7. Tady jsem jeste nepodekoval. Takze diky diky, Bylo to OK, jinak : Kdyby někdo z organizatoru nebo i obycejny clovicek nasel klice do modre barvy. Dejte mi vedet prosim. Nemuzu uklidit kolo ani dostat se na kolej :o) hehe, diky

 8. kaschtan…já to beru :D …ale chápu jak si to myslel…vždycky to poseru když mě někdo takhle vraždí pohledem :D …neřešim to…trať ste postavili výbornou, je vidět že jí máš taky najetou pěkně…co dělal adam?

 9. Tak kamaráde…za tento uspořádaný závod máš u mě velkej respekt!! ještě poděkování celé tvé rodině…bylo to fakt super..
  p.s. držím palce ať tu maturu zvládneš za 1..:)

 10. éro: jedničky po mě nechtěj, budu se snažit to udělat a je mi jedno jak :)

  To já díky za skvělej víkend … sobotní večeře stála za to ;)

 11. Paráda. Co dodat.

  Jo vím co dodat.
  Udělal jsi kurva Vincente, to maturu ? Tak co, negře ? Máme radost ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *