Bouřňák upgrade

Zdarec, tak poslední info před závody, dokud jsem ještě online a můžu něco napsat. Hned ze začátku bych chtěl odvolat to, jak jsem psal, že bude parking u cíle na louce. Asfalt je lepší a louka je podmáčená. Takže asi tak. Děkuji za pochopení.

Včera jsem postavili vlastnoručně svařenej starták, na kterym se nadřel táta a táty táta aliaz děda. Stavba je to ukrutná, leč velice zákeřná a sám stavitel táta táty aliaz děda ozkoušel jaký to je spadnout ze startáku když šlapnul na kraj palety a hodil šipku na bok dolů. Celkem komický, asi to máme v rodině, ehm ehm ( kdo si vzpomíná na karlovice? ).

Takže starták stojí jo. Pak jsme s tátou na rychlo stloukli dopad v cíli na vyskakováku z lesa. Solidně jsme u toho zmokli a tata se stihl i polejt benzínem z motorovky, takže tam pak běhal v trenkách, taky zajímavy. Nicméně dopad stojí, je to obří stavba na který už dneska jeden němčour odrovnal zadní kolo.

Já to skákal a je to docela fajn polet no :) Včera v noci zachcalo a ted chčije znova, takže to bude žjůůůůvácky hehe. Takže lidi, parkujte dole na asfaltu a všechno bude ok. Těším se na vás …

4 comments

  1. Ou jééé!! Ano! Dešť! Moc deště! Jupííí!! A táta politej benzínem v trenkách asi fajn. Ještě, že jsi neškrtl :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *