Downmall Arkády 2012

28.1. se jel už čtvrtý Downmall v České republice. Pro letošek se místo konání přesunulo do Arkád v Praze. Myslím, že to bylo prozatím nejlepší nákupní centrum pro tento závod. Jako každý rok, tak i tento, byl boj o možnost zúčastnit se na těchto závodech. Není divu, protože na startovním poli se to hemžilo známými jmény. A kdo by se nechtěl utkat v závodě proti Prokopovi, Slavíkovi a jiným.

Já pro letošek opět nafásnul foťák do ruky, protože jsem se nedostal do nominace a tak jsem si užíval závodu jako divák. No užíval. Člověk malého vzrůstu jako já toho moc nevidí, přes ty davy lidí. :) Ale zas jsem aspoň potkal spoustu známých, pokecal a něco pocvakal. Bohužel jsem nestihl pořídit nějakej pořádnej objektiv a tak jsem celou akci cvakal na seťák s mizernou světelností. Nejsem proto zrovna spokojenej s fotkama a tak jsem zvolil aspoň trochu jinej post process, abych se odlišil od těch parádních fotek, který nafotil třeba David Vepřek.

Jinak teda kluci předvedli fakt show, Datel vyhrál před Prokopem a Kubou Říhou. Všichni jeli hroznou dýku a hodně mě překvapil třeba Gaspi, kterej zajel fakt dobrej čas. No a pak Freestyle borci předvedli opravdový peklo. A vrcholem byl Vilibald, kterej to skákal na dváce a sázel tam hrozný věci. No a to byl tak nějak letošní Downmall, kdo nebyl, prohloupil :) Btw fakt “dík” Buboj, kterej mi z ničeho nic narval mikrák se sluchátkama, abych chvíli komentoval na freecaster. A omluva všem, co to slyšeli. Byl jsem krapet zaskočenej no :D

 

5 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *