Drift HD Ghost-S – aktualizováno

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Právě jsem se vrátil z driftczech.cz s novou zbraní na sezonu 2014. Tou zbraní není nic jiného než zbrusu nová mašinka od Driftu – HD Ghost S! Na driftu mám snad nejraději to rozbalování a proto jsem k tomu udělal menší fotodokumentaci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To se ti takhle dostane do ruky krabička z hrubého, hnědého papíru s pěkným designem. Celé to působí skoro i tak trochu ošuntěle, ale ty víš, že tě čeká něco extra.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rozbalíš teda papírovou krabici a z ní na tebe vykoukne úhledná, na půl průhledná plastová krabice ve které odpočívá tvá nová hračka. Samozřejmě to nejde vydržet, takže po krabičce hned šmatáš a vyndaváš jí ven.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uvnitř tě už čeká eSkovej Ghost ve svojí plné kráse. Hned na první pohled nebo spíš omak zjistíš, že má kamera nový, příjemnější povrch, s čočkou se dá o něco lépe točit a taky tlačítka jsou o něco snáze mačkatelné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V krabičce je samozřejmě příslušenství, lepíky na helmu, dálkové ovládání, zadní krytka s otvorem pro ex. mikrofon, kabel a držák na pásek od brýlí. Takže vše, co je třeba. To ale víme. Nejvíc nás ale zajímá v čem je eSko lepší. A to je hlavně kvalita záběru. Nově lze nahrávat v 1080p v 60 a 50fps. Dalším velkým přínosem je vylepšený záznam ve špatném světle.

Novinky v bodech:

 • 1080p při 60fps – 2x výkonnější. Dokonalá kvalita videa pro zachycení všech detailů
 • Výdrž baterie 3.5 hodiny – nejlepší ve své třídě. Delší doba záznamu bez starostí
 • Režim scény – normální, sytý nebo málo světla
 • Režim pomalé závěrky – při režimu scény Málo světla je dosaženo nejlepší možné kvality videa
 • Klonovací režim – synchronní záznam a ovládaní až 4 dalších kamer z primární kamery
 • Datový tok – normální nebo zvýšený pro zachování více detailů ve videu

No dál vám nemám asi co říct, nejdřív jí musím pořádně otestovat a pak dám vědět :) Rozhodně ale můžete kouknout na srovnávací video s tou hranatou krabičkou bez displeje, co tak divně trčí na helmě a je dražší :)

Úvodní video k Ghost-S:

Drift Ghost-S: Live Outside The Box from Drift on Vimeo.

Porovnání kamer v horších podmínkách, bez zásahů profesionálních ladičů videí :)

Michal Prokop – Downmall Arkády 2014 – Drift HD Ghost-S

Tomáš Slavík – Downmall Arkády 2014 – GoPro 3+

5 comments

 1. Štve mě, že nikde neporovnávají záznam v horších podmínkách. Ve všech těchto videí je krásný, ukázkový počasí. Takže stále nevím, co si vybrat raději, tohle není žádné porovnání. Ať dobře slouží!

 2. Třeba na netu bude lepší porovnání … přiznám se, že jsem moc nehledal. :)

 3. No jelikož jsem držitelem go pro 1 a když jsem si vyzkoušel go pro 3+ když jsem jezdil v ariel atomu tak obraz byl o 100% supr ale když ted koukám na gost tak má ostřejší obraz a kdybych měl ted na výběr tak si vemu gosta kvuli ceně :-)

 4. Tak v porovnání s jedničkou GP to musí být velký rozdíl :) Pro mě teda krom ceny ještě rozhoduje i ten displej a tvar kamery. Přeci jen když si dáš ghosta na pásek od brýlí, tak tolik nepřekáží jako GP na boku helmy :)

 5. I must say it was hard to find your website in search results.

  You write great articles but you should rank your
  page higher in search engines. If you don’t know how to do it search on youtube:
  how to rank a website Marcel’s way

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *