Jak šel čas se Swichem – 2010

Rok 2010 byl hodně zajímavej. Vše začalo druhým Downmallem v Liberci, po kterém následovala legendární afterparty, viz například tato fotka . No dál bych to radši snad ani nerozebíral …

No a pak začala show, někdy v březnu nebo kdy jsem se dozvěděl, že Engram končí. Což byla trochu čára přes rozpočet, jelikož jsem si nedomlouval jiného sponzora a všichni měli už karty rozdaný. Naštěstí se tehdá zaangažoval Éro, bývalej Engramista a s Petrem Kolářem odkoupili sklad. Já nafasoval aspoň Cove STD po Fíkovi, abych měl na čem jezdit – byl to tank!

Trochu jsem to kolo pošteloval a začal se s ním seznamovat. Tehdá to bylo supr, jezdili jsme ještě v Děčíně všichni pohromadě, dělali jsme nový traily a vymejšleli nový věci …

Ani jsem se nestihl moc rozkoukat a byla tu Krupka. Musel jsem to kolo trochu poladit a tak jsem tam šoupnul Boxxera WC, za něj děkuju Pavlíkovi z Koloshopu! Boxxera jsem ale namontoval den před závodem, takže to bylo celkem vtipný. Už ani nevím, jak jsem tam dopadl, ale moc slavný to nebylo. Na DH jsem měl najeto nula nic a tak jsem se teprve začal rozjíždět.

Měli jsme taky rozjetej projekt, resp. vídeo. Bohužel se to nedotáhlo do konce, polovina lidí se v tom roce zrakvila a druhá se na to pak asi vyprdla. Škoda. Rozhodně jeden plus to mělo. Začaly se stavět nový traily…

Špindl, další závod na kterej se dojel kouknout i David. Musel jsem ho ale podplatit nabídkou noclehu v multivanu, jinak by nedorazil.

No a když na to tak koukám, tak 2010 byl hodně slabej rok a moc jsme toho nenafotili. Tohle bylo vlastně poslední focení s Davidem na Chrousta jumparku. Nějak nám to nadšení pomalu opadalo asi. Musíme se polepšit! :)

Nicméně děkuju Davidovi, že to se mnou vydržel v tomhle roce. Nebylo to jednoduché, co si pamatuju, tak jsem v létě přišel i o řidičák a možná i proto se trochu méně fotilo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *