Jak šel čas se swichem – 2011

A máme tu rok 2011. Je to jako včera co? Bohužel jak tak koukám, tak v roce 011 jsme toho s Davidem nafotili ještě méně, než v roce 2010. Ale aspoň tu špetku připomenu…

První focení vzniklo na Endurovym kole, co mi kluci z e-bikes půjčili na rozježdění, protože jsem čekal na Evila, ehm, kterej tak nějak nakonec vůbec nedorazil. Nicméně poježdění na EN bylo příjemný.

Pak jsem nakonec místo Evila dostal Cove Shocker v trochu šíleným osazení, ale kola Cove mám poměrně rád a docela rychle jsem si na něj zvyk, i když to vážilo asi 20kg :)

Pak tu mám pár fotek z ústeckýho úletu. Byla to fajn akce, kde se mi povedlo zmáčknout tu těžkou “mršku” a dojed 4. Za Měchurovejma. Mimochodem Pavlikovi se tam povedlo zlomit nezlomitelnej ráfek stiffy 40. Nechápu do teď, že to přežil :)

Pak jsme se vrhli na starej dobrej Oldov, kde jsem v podstatě začínal jezdit a vše se učil. Nakopali jsme tam pěkně zárožáček, pořádnej dopad a mohlo se skákat. Skok jak dělanej na kroucení tejblů a whipů. Vznikla tam i fotka, která měla nakonec poměrně velký úspěch:

No a poslední focení proběhlo na otevíračce bažáku, která se poměrně zdařila a dorazilo hodně lidí. Myslím, že Bažák o sobě dá ještě určitě vědět!

Tak a to byl můj rok 2011 společně s Davidem. Moc jsme toho už nepodnikli, škoda. Musíme se polepšit. Takže teď už konec se šťouráním se v tom, co bylo a hurá do nula 12 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *