JBC 3DH

Ha, sem doma. Je sobota, před chvíli jsem přijel ze závodů a zaručeně budu první s reportem! :D Aspon v něčem budu první heč heč … No hele a o co že jde? No přeci o druhej závod v 3DH cupu, kterej se jel na parádní trati v Jablonci.

Jo jo, je to tak a hrozně to letí a už se odfrčelo druhý kolo třidéháčka. Do jbc jsem dorazil už v pátek. V klídku rozdělal depo, vytáhl kolo, vše připravil a šel jezdit. Lanovka byla dost HC a párkrát mě kopla slušně do whipu. Jinak jako klucí z Jablonce trať pošejpovali a změnili celej vršek. Nevím jestli to je lepší nebo horší než co se jezdilo, ale rozhodně mě to bavilo a každá změna dobrá. Pak se navazalo na prostřední mrchu, která není uplně malá a pak už klasika.

Horší skok jak ten prostřední mi přišel odpal do klopky. Byla to celkem trefovačka a borci to ještě okořenili stromkem za odpalem, abys to just musel skočit. Jinak klasika. Závěrečnej bmx je fakt dost! V pátek dávám x jízd a něco zkouším potočit i na GOPRO kameru. Je to fakt vychytávka a už si s tím začínám rozumnět. Videjko naleznete zde:

 

[youtube lzDFE4rSTmE]

a pokud vám nejde youtube, tak třeba TADY a bude ke stažení ZDE

Večerní párty v hospě u trati je celkem libová, éro si hraje na DJ apod. Pohoda. Po 12 jít spát a v sobotu hurá na to. Probouzí nás sluníčko, který začátkem treninku ale mizí. Já se modlím, aby zachcalo, protože by pak byla větší prdel. Měřák se ale jede za sucha a já ho posírám. Díky bohu na první jízdu pak začlo chcát nám, fullům a o zábavu bylo postaráno. Mám cca stejnej čas a hází mi to kolem pátýho místa asi. První hejník, v patách kaštan, třetí uďánek a pak patrik kotrla. Myslím teda. Výsledky jsem moc nesledoval, byl jsem nasranej, že jsem jel pomalu hehe. Druhou jízdu se nasírám a snažím se to držet, ovšem před posledním skokem jdu v klopně pedálem do země, neskáču ho a pak rozšlapávám bmx rovinku. Přesto stahuju vteřinu a dávám 1:02. První teda hejnas s 0:58. Dobře on. Ostatní kategorie ani pořádně nevím. Výsledky budou určitě někde na netu.

Jinak pánové z organizace se pochlapili a časomíra konečně měřila tak jak měla. Sice byla klasická prodleva, ale to je už klasika. Já teda dojel něco kolem toho 5. nebo 6. místa asi. Nakonec jsem docela spokojenej, ale mohlo to bejt lepší. Jinak vše polazeno parádně a závod celkem odsejpal. Jo jo, bylo to hezký. Díky éroj za zázemí a prochajdoj za fotky.

22 comments

 1. No “Toto video neni povoleno ve vasi zemi” Nevim kde se stala chyba sem se tesil ze se mrknu kua :-/

 2. youtube je svinstvo pomalý, zkusím to nahodit jinam, pak dám link

 3. Nazdar lidi. Můj názor.
  Jenom kdyby nějaký vandal “hazjl”. Nerostřihl každý kabel u lanovky na každém sloupu. Uděláno tak, aby to člověk neviděl. Dráty zastrčil tak, že prý nic nebylo poznat. Maj tam nějaký alarm to jsem jsem nějak nepochipil. Správce (lanovky) od půl sedmé spravoval vlek. Lanovka by prý jela, ale bez nějakýho bezpečnostního systému. Měli by malét kdyby to bez toho jezdilo. Takže proto se to trochu opozdilo. Víc se určitě někde dozvíme.

 4. Sedli: jo to bylo na pytel, podlě mě to byl asi nějakej místní, kterymu se ty zavody nelíbí. Ale zpoždění bylo mezi měřákem a první jízdou kvůli časomíře :)

 5. Jo máš pravdu. Hejna tam poté wifi nějak šplhal. :) Snažil se to šlo samozřejmě vydět. Ty lidi co to pořádaj maj prostě už smůlu na časomíru. Pokud by začal dřív měrák (incident to znemožnil). Tak nemusíme zmoknout. Nahnali bychom prostě čas.

 6. Já zapoměl tobě to vyhovovalo, ale stejně se mi to pokaždfé stalo stejné. Povrch dobře držel. Škoda toho vyhodnocení. PS: Já totiž závod za deště nemám rád tod vše.

 7. Někdo tam na par lidí na kole. Snad zavolal mětskou policii. Proč tam tedy byla? Já je vyděl jenom odjíždět málem mě přejeli moje blubost. :D Jinak dobrý report a video taky fajne!

 8. parádní závod,luxusní na rehabilitaci :D …..no vidíš že ty fotky jdou a ani to nebolelo a mě nic nestálo :D

 9. pánové píše se vidět s měkkým i, jinak chci taky GoPro to je super hračička

 10. zdaaaar kubajsz… co to je u toho videjka za music ?.. paradni.. hrube videjko skoda ze sem tam nebyl :(

 11. zdar lidi. hele nemáte někdo kontakt na Potoka ? jestli jo hodte mě ho na meil dík.

 12. jo videjko je dobrý, jen to máš moc před kolo. není moc vidět z trati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *