Jedlová DH – first race

A je to za náma. Boží víkend, fajn počasí, fajn lidi, parádní trať. A je toho tolik, co bych rád vměstnal do článku, že ani nevím, čím začít, co napsat a co nenapsat. Hmm, toť oříšek. Ale něco zkusím sesmolit.

Po zimě je nadrbanost veliká. Každej chce jezdit a třeba i závodit. Kluci z Jedlový si řekli, že uspořádaj dh závod a taky tak udělali. Bylo to jejích poprvé a přes pár chybek si myslím, že se jim to podařilo. No ale nebudu předbíhat. Já nakládám bílou dodávku, kterou nikdo nechce koupit, házím dovnitř všechno možný a jedu tam už v sobotu.

Dojíždím, zabírám fleka na parkování, kecám s lidma atd. Vytáhl jsem swiche, kterej v sobotu namrskal 1600 fotek a ted dělá výběr těch použitelnejch :) Kecám s lidmama a pomalu se dostávám k ježdění. Trať fakt super, baví mě moc. Jezdím tak různě s každym možnym. Lítáme s Luďánkem, kterej si furt na něco stěžuje. Ehm.

Dávám MOC jízd. Beru to spíš celý tréninkově, jinak bych tolik jízd nedal a šetřil se trochu. Večer grilovačka, kecačka, nějaký to pitivo a spát. Dvořin vedle mě v noci startuje auto, díky kámo. Ale to nic nemění na tom, že se mi v transportéru vzádu na matračce spí líp jak doma na posteli. Fakt boží. Pěkně vedle kolečka.

Race day. Ráno zjistuju, že jsem to asi v sobotu trochu přepísk a jsem nějakej vytuhlej. Rozhejbávám se až třetí jízdu. Lidí příjíždí moc. Všichni hrotí a v první rock sekšn předvádí někteří hrozný zvěrstva. A měl bych tady první výtku. A to ke spíkrovi. Ty woe, ze začátku fajn, když tam hodil nějakej rým. Ale celej den? A celej den hip hop? To otrávilo hlavně i diváky. Škoda.

No dáváme měřák. Někdo šlape, někdo na to sere. Já jedu střed. A dojíždím osmej. Hm hm, s tím nějak počítal. Jen nevím, kde zrychlit? Ehm. Palbu letí kubajs z hejnic. V juniorech mi dělaj radost malý kubajszové v podání Boba a Koulecze. Letí fakt pilu. DObře vy! 

A je tu další zádrhel. A to zpoždění s výsledky. Mno budiž, z 3DH jsme zvyklí. :) Akorát se to zkracuje jen na jednu závodní jízdu. O to to bude větší stress hehe. No dávám pár jízd na rozehřátí předtím a jde se na to. Nahoře si povrkávám a moc mi to nepomáhá. Jedu tak na 95% a nic moc. Sem pomalej. Nějak se asi nemůžu dostat do racemodu a dávám časem něco kolem 1:45 a je z toho šestej flek . První je vožralej ludánek. Nechápu. Druhej kaštan, třetí kubajs z hejnic.

Juncky si dává Honza čepelák aka Koulecz aka malej kubajsz a druhej bobo. Chválím vás :) Když to shrnu, tak super víkend, parádní závody, pár chybek, ale to se poladí. Takže díky vám pánové. Ted už jen dávám malou ochutnávku fotek od swiche a zbytek pak příjde a najdete ho budto v setech tady a já to taky pak odlinkuju :)

12 comments

 1. díky za pochvalu tratě a super článek o závodech, pár chyb se našlo ale to je ten správnej motor proč to uspořádat příští rok znovu

 2. čelkis: tomu říkám přístup :) A já tě večer u piva varoval s tou časomírou :) Ale fakt v poho a díky!

 3. vožralej Luďánek :-D :-D :-D akorát si koupil sjezdový kolo no, jezdí pořád stejně..

 4. Koule: Ne, byl na mě tuhle ošklivej, takže ne! A nebo jo, dobře ty ošklivej :-) Bobo: dobře ty!

 5. Fajné report a se vším souhlasím. Malý Kubajszové (Bobo a Koule) moc racing, moc. Jen ať vám to vydrží, děcka.

  Hele, a mám fotku od Swiche, jsem šťastnej, děkuju ! :)

  Pěkné závody, jen co je pravda.

  PS: co ten zkrešovanej kluk, nevítě někdo něco ?

 6. čárys: prej klička, otřes mozku a snad ještě něco, ale prej jinak OK.
  btw fotek bude určitě víc, jen co se tím david prohrabe :)

 7. uf, ještě že to není páteř. Vypadalo to blbě. Nu, snad se dá brzy do kupy. Jak už jsem psal u sebe – ten plateťák v tom větru celkem dával…

 8. Čaj blazne… nechcete jit zitra blbnout do Chabarovic??? Dorazte i s tou druhou srandovni reatardácí. Bude o5 sunshine :o)

 9. hele chaba nezní špatně. Je na tebe nějakej kontakt? ICQ, facebook nebo tak něco? At to nedomlouváme tady?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *