Karlík/Povltavská

Další víkend v Praze, sluníčko svítilo, takže se nedalo dělat nic jinýho, než jít na kolo. A chlastat teda, ale to je vedlejší. V sobotu jsme chtěli se Shamanem na Točnou, ale eMTý nám překazil plány a vytáhl nás na Karlík. Což se ukázalo jako dobrá volba. Já tam nikdy nebyl a musím říct, že je to tam fakt parádní. Fakt čumím, kolik tu je skvělých resortů na ježdění.

Se Shamanem nejsme žádní letci a tak se postupně rozskákáli. Shaman byl navíc asi tak po půl roce na DH kole, takže poctivá rehabilitace. EMTý to tam má nalítaný a navíc to má fakt v paži, takže tam vysílá různý úchylárny. Například skok mezi spadlými stromy, tak akorát pro menší lidi.

No a po sobotní společenský večeři jsme měli naplánovaný endurko od Kraba ze Štechovic směr Slapy. Vyrazil s námi i dorazivší Pavlik 259, chudák. Na XC kole seděl tak po čtvrtý a z toho třikrát jen když jel pro rohliky. Ovšem trail to je fakt luxusní, hodně technickej, ale za ty pohledy to fakt stojí! Nakonec jsme to ale dali v klídku, poskákali ještě u Kraba a mohli jsme dom. Řádnej to bikovej víkend! Díky všem, co mi ukázali nový traily.

2 comments

  1. Maňas kouká, jak kdyby neuměl do pěti počítat, jenže mu to nikdo nevěří :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *