Klínovec testride

Takže za tejden zas závody a tenhle víkend byl volnej, tak proč se nezajet podívat na klínovec, co se tam vlastně děje, že. Kaštan se nabízí s tím, že má auto a že by tam jel a tak kejvu že jo. V neděli ráno mě trochu překvapuje, když zjištuju, že se do Jeepa máme narva čtyři.

Po chvilce ale zjištuju, že kaštanův Jeep je asi nafukovací nebo co a tak se tam ve složení kaštan,já,švéd a fialák tulíme a jedem směr klínovec. Cestu kupodivu přežíváme všichni ve zdraví a jdem jezdit. Trat nemá moc změn, vyrostly nějaký nový odpaly a jede se Vancouver zase. Jinak asi víceméně vše při starym. Hele zjištuju, že mě to psaní tolik nebaví, takže jsem vám sem zase nahrál video jo. Takže si vemte brambůrky, kuřecí a pivo a najíždějte stopy. Čus v pátek na božáku ;)

Klinovec test ride from Jakub Fiser on Vimeo.

11 comments

 1. ta monster nálepka to zabila čoveče :D btw příště ty videa tak nezrychluj, si připadám pak méněcenný :D

 2. vole :) nějak jsem v iMovie nenašel nic na zpomalení ani na zrychlení :/ občas mě to štve, ale na druhou stranu to pak aspon nepřeplácávám zpomalenejma záběrama, jako obvykle :D

 3. dvakrát klikni na chlíveček s videjkem a nastavíš si speed – želvu, nebo králíka ;-)

  Jinak dík za video…škoda, že se zase jede po staru…

 4. fík: ouuu, já to snad ani nechtěl vědět, ted budou videa furt ve slowmotion :))

  hele je to prostě tobogan no, ikdyž insidy mě dneska bavily, přestože teda asi nebudou uplně optimální. Mě božák baví jezdit, ale nebaví mě tu zavodit. ruce mám v půlce už jak konve.

 5. vidíš o kolik je záběr z Kaštanový helmy lepší – dej si už kurnik pryč ten kšilt, fakt to vadí…

  Přelepit, přelepit. Jinak trať koukám klasika. Tobogán odshora dolů. Peklo.

 6. už je to slepený, sice i s lakem, ale budu to dávat znova no :) a to jsem to čoveče už i víc jakoby vyklapěl ven a stejně to bylo malo. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *