KTM sx-f 250! (přidáno video)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po dlouhý době, cca 4 letech, jsem konečně pořídil zase krosku. Velkej dík mýmu šéfovi Martinu Jozovi – BIKESTRIKE.COM, který mi s celou koupí hodně pomáhal a vybral mi opravdu parádní kousek. Znáte to, u motorek je to velká loterie, když se kupují ojetiny a tohle byl přesně ten kup, kterej se neodmítá.

DCIM100MEDIA

A tak jsem si v úterý dovezl do garáže KTM sx-f 250 rok 2010 se 40mth a v parádním stavu. No neodolal jsem a musel jí rovnou projet a tak jsme o víkendu vyrazili do pískovny v Dražeticích. Je tam menší tratička na super povrchu. Nic těžkého, o to víc mě to bavilo. Bál jsem se, že na tom budu sedět uplně obráceně, ale naštěstí se to docela dalo. Dvěpadina je hodná holka. Co mě uchvátilo, je hydraulická spojka. To je tak boží věc!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nicméně i přes hydraulickou spojku mi ruce odešly hodně rychle. Ale to se snad časem zlepší. :) Přidávám pár fotek a později pak ještě krátký videjko z tratě.

PS.: na BIKESTRIKE.COM nově najdete stále větší sortiment pro motocross a enduro a mimo jiné jsme stali dovozci například skvělých řídítek MIKA Metals :)

A krátké video z tratě:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *