MRSN camp 08


A je to za náma … Bohužel, ale je to tak. Musím říct, že za ten tejden jsem si tam na ty lidi hrozně zvykl…

No a jak bych vám to asi popsal? Nechtějte po mě abych napsal, co se dělo podle dnů, páč já absolutně nemám ponětí, co za den ani dneska, natož minulej tejden. Ale zkusím to nějak sesmolit.

První den byla seznamovačka, s tratí, s kemperama, pár jízd na rozkoukání, po obědě rozdělení na nějaký skupiny. Pak dorazil i zbytek koučů. Musím poděkovat Roboj za ubytko, sice paní domácí byla trochu přísná, ale spalo se tam dobře. Jen chudák Rob Trnka musel nějak přežít mou přítomnost a že to měl chvilkama fakt těžky …

Další dny probíhali podobně, kluci byli fakt neúnavní a furt chtěli jezdit. Hrůza. Já jsem se ujal hlavně sjezdařů, ale v podstatě jsme všichni jezdili všechno a snažili jsme se předat kemperům všechno možný, od držení řidítek, po postoj nebo průjezdy zatáček.

Ve středu byl klasickej FR se vším všudy, půlka kemperů u toho málem dycky umře, páč je to slušnej výšlap. Ale na druhou stranu pak ten sešup dolů je naprosto boží ! Akorát Robyn se nechal unést a trochu víc to poslal v jedný technický pasáží. Jemnej facelift a večer byl zas jak rybička, že?

Ve čtvrtek byl parádní Paintball, kde se každej může vyřádit. Náš tým “Antikrtků” rozdrtil všechny ostatní a splnili jsme úkol – krtek byl sejmut :)) Díky kolegové z tymu ;)

Taky dorazil Majkl Maroši, Krauzíno a Chapli, přednáška večer byla pojata opravdu Punkové a zostra. Rozhodně jsme se fakt nasmáli. Samosebou občas proběhla nějaká ta večerní party, když už všichni kempeři počítali ovečky. Někdy dopadla dobře, někdy hůř. Já se raději vytrácel a chodil dřív spát. Stačilo mi pak vyprávění u snídaní. Hláška kempu je asi: Jdi do, woe, prdele …

No kemp se bohužel nachýlil do konce. Uteklo to jak voda. Občas byly krušný chvíli, ale snad převažovaly hlavně ty pěkný chvilky a kempeři budou mít na co vzpomínat. Teprve až v sobotu, při cestě dom mi došlo, že už se těším na další ročník a že mi ty lidi, jako třeba Rob, Ajfa, tomas, hanés, koučové kolegové a hlavně kempeři, budou chybět …

Jinak cestu dom jsem jel s Robynem, našli jsme zkratku do hradce, paráda, natankoval jsem naftu za 25,-, paráda, málem jsem se porval s nějakym řízkem v Hradci, když jsem čekal na Roba, paráda a pak už jsme jeli každej svojí cestou, dík ti ale za společnost ;)

No vzal jsem to trochu hopem, ale rozepisovat celej tejden by asi bylo nudný. Takže ještě jednou díky Roboj Látalovi za organizaci a za všechno, kemperům, že poslušně dělali kliky, když zlobili, koučům za spolupráci, Shock energy drinku, že nás zásoboval a prostě všem ! Díky a za rok see ya !!!

PS: fotky jsou jen ode mě, nestíhal jsem moc fotit, ale snad se mi podaří dodat brzo fotky od photokemperů…

btw kdyby nějakej photokemper chtěl napsat report, rád ho vydám … ;)

8 comments

  1. fotky super jako vždy, jestli bych se mohl zeptat..jaký přesmyk vozí robyn na tom enduru a jestli má dvoj, nebo trojpřevodník. děkuji moc

  2. Citlivej kluk ty seš! A díky za pochopení pro naše noční návraty a ranní neschopnosti… ;-)

  3. jjj terminator :D nezastavitelny kubajsz to do nej palil a porad sel :D:D:D

  4. jjj terminator :D nezastavitelny kubajsz to do nej palil a porad sel :D :-)

  5. 2Robyn: kolik si dal kubajszovi penez za to ze jsi na tolika fotkach? muhahaha…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *