Můj víkend

No první tři dé há je za náma. Hmm a co k tomu říct, reps. napsat? Spousta novinek, spousta věcí při starym. Fakt náročnej víkend. Ale tak ok, jdu to zkusit nějak sesumírovat jo. Ještě ukradnu čárysovi ze 720.cz nějakou fotku jako daň za vodu, kterou nám při sprchování spotřeboval a jdu na to.

Jo no, tak neukradnu. Páč jak na to tak koukám, tak to nemá cenu, páč ten jeho golfista toho moc nezachytil. Nebo spíš byl čárys línej fotit. No neva, bude to bez fotek. Teda s jednou od markéty, který ted nakládá Radek BRZ, ale o tom zas jindy no :D

No hele, sem přijel do mezáku v pátek, protože sem měl volno, tak proč si tam nezajezdit. A hlavně sem se těšil na spaní v dodávce, kterou jsem si potunil vevnitř, když jí nikdo nechce. Přijel i čárys a šli jsme to projít. Nebyl jsem tu tak tři roky, takže hodně nový, pro mě. Vršek fajn, na čerstvy hlíně, dole zas kluzký kameny a kořeny. Celkově příjemná trat, ale hrozně úzká.

Dáváme nějaký jízdy, jezdí se mi dobře, pěkně to odsejpá. Stresuju Mamlase Totemka pouhopouhým jménem jeho slečny, když jedu za ním. A stresuju ho takovým způsobem, že v každy votáčce dává panty. Směju se moc. Večer dáváme šíleny párky od domorodce z hospy, posloucháme xaviera baumaxu, kterej to fakt solí. A začíná se to rozjíždět.

Rozjíždí se to hrozně – nachcaný děti bouraj stan tomaassoj a jeho přítutelkyni, turnováci v čele s turnovskejma Rambo holkama jdou proti místním dětem. A nakonec je z toho kolektiv bikerů, cca 30 proti pár místním. Jen se ozývá “do vody!!!” a už se tlačí provinilý do vody. Ve 12 v noci v totální zimě, solidní šikana. No tohle pokračuje ještě chvíli stylem pravej hák od verči typkoj solidně do nosu, fíci atd. Pohoda. Jdu spát.

V noci třikrát rána jak z našponovanýho zadku po kilu hrášku, ehm. Shodou okolností sem to nebyl já, přestože jsem to kilo hrášku sežral, ale bouřka, která přelítla nad mezákem a to v solidním štylu. Jen jsem si tak vzpomněl, jak se asi k manasovi z tý rany přitulila jeho Tereza, padl na mě smutek ze samoty a tak jsem se přitulil k pravymu podběhu zadního kola svojí bílý lednička a spal dál. :D

Ráno pohoda, lidí moc. Už to zkrátím, píšu nějak moc. Dáváme morký pláště, jezdíme. Jsou fronty. Čárys vyměkl. V měřáku jedu plívu a jsem pátej s časem 1:42. V první jízdu jedu force a jdu na držku. Nevím proč a jak, ale bolí to. Klouby jsou sedřeny fest. Dávám kuře a halušky a jdu na druhou jízdu. Nahoře moc plynu a vyjíždím z tratě, vracečka, forcuju dolu, nevidím mlíku a najednou STOP o strom. Au. Odřel sem si kámoše na rameni.

Takže takle asi moje jízdy no. Škoda, že zas blbne časomíra. Už to vypadalo jak na světáku, světělná tabule atd. Ale totálně se to zesralo kvůli zmatku nahoře, dle mě. Kdyby se udělal klasickej rozpis kdo kdy jede s časem startu, tak to už musí bejt v klidu, co myslíš šroubku? Mín anarchismu a možná si i zazávodíme ;)

Výsledky si dejte jinde.

Večer přesun do dc, nějak nechápu, proč za mnou jede tolik aut. Filip Matušík, Míro Křížoun, čárys, Ross a Schwara. Uaaa. Mamča se trochu léká, seznamovačka a pohoda. Jde se jíst a jí se moooooc. Čarys pije a v podnapilým stavu říká za každym slovem woe jako woe jo woe. Až mě to uspává a v půl druhy velím jít spát :)

V neděli jsme pošejpovali s fíkem, mirou a tatou bouřnák. Je tam drop a vyjezd navíc. Nějaký kecy o tom, že je to pomaly, že je to nejede, že je to moc zavřeny, rozbity atd mě nezajímaj. Jestli vám něco vadí, dejte se na silničku. V dobrym slova smyslu ;)

Takže asi tak. Díky všem za společnost.

7 comments

 1. vcelku by mě zajímalo, kdo dá výsledky “jinde” :D..evidentně se kluci nepředháníte…no nic…sem člověk klidný

 2. “Celkově příjemná trat, ale hrozně úzká.” To ma byt jako ironie ci co? Samozrejme tim narazim na novy spodni usek na Bournaku;)

 3. Jo a jeste neco doufam ze bude velmi pomala objizdka paletaku nejlepe stylem pryc od trati a do kopce pac kolem stromu jako loni to neni o moc pomalejsi.

 4. Hanscv: klidně narážej, mlíko na bouřnáku je skoro všude minimálně 3-5m od sebe. Tady bylo místama tak metr :)

  Objíždku jsem prodloužil. Stejně tak jako prodloužím o dost objíždku přescestáku nahoře a stejně tak bude o dost pomalejší neskákat dole z lesa ven.

 5. Včera testování trati a moc pěkná, konec konců i s úpravami. Objezd paleťáku bez připomínek, nicméně horní skok bych nechal jako vloni z důvodu toho, aby hned od startu se nezvyšoval rozdíl v časech a pak se nedojížděli lidi po trati. Kdo neskočí, stejně ztratí,,,,nebo udělat jen menší seskok. Výjezd na louku je dán profilem, kdo z lesa nevyletí, tak má vteřinu mínus, protože projíždět tu díru je o ramena….když zaprší, tak to bude teprve show… tak se těším na víkend!!! P.U.

 6. Parádní report !

  ….”padl na mě smutek ze samoty a tak jsem se přitulil k pravymu podběhu zadního kola svojí bílý lednička a spal dál…”

  Ach víc květnatých souvětí, to já velice rád !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *