MX Třebíz

Konečně po dlouhé době, cca tejden, jsem se zas dostal na motorku. Původně jsme chtěli zas do Stráže, ale tam bylo prej až moc bahna a tak jsme vyrazili do Třebíze za Vlastou. No teda málem ani nevyrazili.

Jelikož Pavel opět nechal vybít Iveco. Takže jsme ho půl hodiny dobíjeli z osobáku. Pohoda. Předtím jsme ještě měnili mojí zadní gumu. S pavlem se super obchoduje. Já mu dám jetý svoje, on jetý jeho. Jo jo, paráda :D No a hej do třebíze. Cestou tam si pouštím u něho v obytnáku Tipping point v bedně a cesta aspon příjemně ubíhá.

Dorážíme do třebíze a vidíme vyděšenýho vlastomila. Ten nás straší, že je to uplně rozbitý, že z toho bolej ruce atd. Což si v prvních kolech taky potvrzujeme. Ruce šly prostě za chvili do kytek. Díky bohu v dalších kolech se to lepší. Je tady jedna taková solidní lavice, děti z dolekopu by to změřili tak na 20m :D Místní říkaj, že má 15m. Vlasta se hecuje a skáče to. Já jen kejvu hlavou, jakože je to ještě moc na mě.

No dávám pauzu. A jdu na to. Taxi tak kroužím a furt tu lavici lítám do protivky a už mě to sere. OK. Dávám za 4, víc to rozjíždím na rovince před ní a ejhle. Skoro je tam. Sice furt hrozná rána, ale motorka si to požere, že. Kroužím na to párkrát a ono to tam padá. Sice to letím v tejblu a dopádám v tejblu, protože sem zdementnělej z kola, ale mám z toho fakt radost. Je to takovej strašák. Nejsem zvyklej na takový skoky. Je to jako byses rozjížděl do dvoumetrový zdi. A ještě na ní držel plyn.

Konečně se trochu prolítávám a fakt mě to baví. Musím říct, že letět už takovouhle dálku stojí opravdu za to! Hecuje se nás tam víc a tak lítám asi 40min jen tuhle lavici jak trotlové. Pak pauza a pak ještě pár koleček a to už si jí davám zas o něco dál a pěkně do klidu do dopadu. Ach jo, je to nádhera :) Nakonec jsme toho najezdili fakt dost a všichni jsme hrozně mrtvý. Balíme, loučíme, a jedem domů.

Dávám sem výběr fotek, kdyby někdo měl náladu, tak hodně fotek najde Z D E

Categories: mx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *