Nejdek – Video

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
O víkendu jsme vyrazili s Maňasem Tomkem provětrat naše Patrioty do Krušnejch hor. Kam jinam, než na nejdecký traily. Bohužel se kluci z etbikez.com vydali očíhnout enduro závod na Ještědu a tak jsme neměli žádné průvodce. Což zrovna v Nejdku je poukázka na to, že třeba žádný trail nenajdete.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naštěstí jsme si s Maňasem rozpomněli a traily, které jsme najít chtěli, jsme taky našli. Nejvíc jsme se samozřejmě těšili na trail zvaný Black Box, kde je spousta zatáček o 180° v prudkym svahu, boulí atd. Celej tenhle trip jsme se pokusili zdokumentovat, takže se níže můžete mrknout na videjko a udělat si tak lepší představu o tom, jak moc dobrý to tam je :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dále asi není třeba komentáře. Byl to super den, parádní pojezd a vůbec nelituju toho, že jsem opět vynechal závody. A pro ty, co po zkouknutí videa budou uvažovat o tom, že by do Nejdku zajeli. Doporočuju nejdříve hodně sebekriticky přehodnotit své jezdecké dovednosti. Traily jsou hodně hluboko v lese, jsou opravdu dost technický a zároveň fyzicky náročný. Jestli ale usoudíte, že byste to zvládli, tak pak určitě kontakujte někoho z etbikez.com a domluvte se s nimi. Rozhodně tam nejezdte na vlastní pěst.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *