News

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dalo by se říct, že sezóna už začala. Minimálně počasí tomu nasvědčuje. A za posledních pár týdnů se toho událo opravdu hodně. Krom toho, že v lese se práší, dá se parádně jezdit se mi povedlo natočit i nějaké to video …

Video se týká trénování. Už cca druhým rokem chodím cvičit ke klukům z HARDCORE-TRENINKY.CZ, se kterými jsem už spolupracoval na různých projektech. Ten poslední se týká cviků pro bikery, ať už motokrosový či cyklistický. O video se postarali kluci z 4elements.cz a vše ostatní se dozvíte ve videu : ) Za eventuélní sdílení budeme samozřejmě rádi, ale pamatujte, že Hardcore tréninky jsou jen jedny – a to ty na Vinohradský! ;)

No a jelikož je toho poslední dobou nějak moc, tak je potřeba doplňovat energii. S čímž mi pomáhá samozřejmě BIG SHOCK! Energy, se kterým spolupracuji již několik let. Letos si pro nás BS! připravil dvě nové příchutě – SPORTY a TEA ENERGY. Ve zkratce, Sporty je neperlivý drink s menším množstvím kofeinu, ale za to obsahuje horčík, guaranu a ženšen. No a TEA Energy je čaj s přírodním kofeinem. Tyhle dvě příchutě mi udělaly fakt radost, protože nemám moc rád bublinky , při sportování.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No a hlavně mi konečně dorazila kola! AGang Patriot a AGang Ninja DH Team. Chudák Ninja hned přišla o kola, řídítka, napínák a vidlici a čeká na výbavičku od Spanku a DVO vidlici. Na Patriota jsem ale rychle frknul Spank rodla a vyrazil ho pořádně provětrat na Singltrek (video zde).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No a takhle nějak vypadá konec letošní zimy. Nějak zjišťuju, že zdaleka nestíhám vše, co bych chtěl, ale asi lepší jak se nudit : ) A co vy, už máte naladěný biky na letošní sezónu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *