Podzimní pelmel

Trochu to tu stagnuje, tak bych to měl asi rozvířit. Poslední víkendy trávím endurováním po pražských trailech. Mám dobrý průvodce, Zlovouše a nebo Shamana a nestačím se divit, jak to tu maj pěkný. Před 14 dny jsme zlovoušem i testovali kola pro dirtbiker, něco málo jsem i potočil a vše je níže!

Testovali jsme Mondrake Dune R a Aganga Cult 3.0 . Kola jsou to fajnový a na místní poježdění naprosto super. Trochu mě teda bolí prdel z těhle vyjížděk, ale snad si na to zvyknu. Na tenhle víkend jsem si vyfásnul carbonovýho stumpjumpera a dal mu pořádně co proto. Včera jsem ho provětral se Shamanem a dneska se Zlovoušem a to jsme si střihli kolem 50ti km. Z čehož padám na hubu, přiznávám. Stihli jsme dojet až do Všenor a trochu to tam vomrknout. Traily který tam vedou z Jíloviště jsou fakt boží. A vůbec, s kombinací podzimního počasí to dneska dneska bylo fakt TOP.

No prostě mě tu to endurování, ólmountajnování a ikscéčkování fakt baví. Né že by to v Děčíně bylo na prdku, ale tam už to není tolik o objevování. Ufff, dost keců, videjko je tu, fotky pod ním a já přeju pěknej zbytek neděle.

Dirtbiker testing on pinkbike.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *