Prodlouženej víkend


No tak Velikonoce pomalu končí. Počasí je totálně zasiflený a ta bílá svině je furt tam, kde nás štve nejvíc. Ale přesto jsme vlítli na naše oře a trochu je podrželi u huby.

Sobota byla good. Dali jsme s kaschtanem sněhuru. Na pěkno od rozhledny, jenže nahoře bylo poctivejch 30cm bělosti, takže začátek docela fuška se dostat dolů, ale nakonec se to docela i dalo a bylo to celkem zábavné. Pár driftů a tak, já měl docela radost z vidle a tlumiče na dh, trocha sem je poladil a žehlilo to božsky. Kaschtan zas měl voči jak tenisáky z jeho modráka, že to chodí, takže plno dojmů hehe.

Nechtělo se nám domů, kde na nás stejně nikdo nečeká s napečenejma řízkama a masážním olejíčkem, tak jsme raději jeli na bixku. Trochu powhipovali a jeli se našamponovat na večerní párty. Ta byla veliká, hlavně kaschtana, kterýmu tímto předávám titul RUmajsz! Muhehe.

A je tu neděle, venku nasmrkáno bílejma holubama, takže ani neberu foták. RUm-kaštan se stavuje u mě a jdeme na buku. Krká si do helmy zbytky rumu, což mu nedělá uplně nejlíp, ale čerstvej vzduch je léčitel. Já dávám 3x buku, on jen jednou. Baví mě to hodně, točky vostrý, obě kola furt v driftu, super. Zase se nám nechce dom a tak jdem na chroustovi točky, který postavil podle earthedu hehe.

Ty jsou naprosto luxusní a dáváme si je dvakrát. Prostě jehličnatej povrch a pod tím taková sypká hlíná. Vydlabaný drážky a ostrý točky, prudký jak svin. Takže prostě jen držíš rodla a klopíš to. Různý nadjíždění a tak, bombovééé.

Na pondělí jsou domluvený Všenory. Šup(k)aní holek nás totiž nebaví a radši jedem na kolo. Táta nám dělá truckdrivera, díky Ti. Ovšem cesta přes Phu ho stojí dva body. Zasiflený fíci měřej o svátcích, magoři. No a jsme ve všenorech, venku dva stupně, nahoře jemně pobíleno, ale jinak super. Trat jemně vhlká, ale neblátivá, takže super. První jízda seznamovací, druhá víc plynu a jen slyším za sebou “aaaa”. Ano, kaštan leží, velice na pěkno, odnesl to loket, kterym se opřel o šutr. Takže ted doma pěkně leduje.

Jinak Všenory supa. Točky nahoře velice příjemný, vykácenej úsek ještě lepší. Držíš to v drážce a cejtíš jak ti ujížděj vobě kola. Paráda. Takže dáváme šest jízd, kaštan jde poslední za na tlamu a radši to balíme. Ale určo se tam zas vratíme, páč nás to velice bavilo.

Btw fotek z víkendu moc není, v tomhle počasí mě to absolutně nebere. :) Snad to jako dokumentace postačí.

6 comments

  1. jo a díky buboj za půjčení helmy, už ti ji pucuju, aby byla jak nová :-*

  2. Právě jsem koukal,ze mas nakou jinou:)Ty jo,to ste mohli prijet rovnou k nam, ze vsenor je to kousek,tak snad priste :)

  3. fotka s tim motokrosovym whipem mr. kaschtana, zadnim do objektivu je fakt pecička!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *