Robyn Trnka photo


robt-photos

Se svolením Robyna Trnky jsem dávám fotky z léta, které jsme tu nafotili.

Focení to velice zábavné. Teda jak pro koho. S bubou jsme Roba trochu zlobili, leč jen decentně. Ovšem zanedlouho mi Robyn přišel jemně zdrcený a tak jsem na intenzitě zlobení jemně přidal. Na cež po mně Rob začal chtít věci jako: Udělej mi z toho šutru Simmonse apod. Čímž mi evidentně chtěl dát najevo, že jezdit neumím. Děkuji ti Robe.

Ovšem rázem přišel na to, že to dělat neměl, jelikož mu s bubou usazujem trefné rány do fotografovýho ega hláškami typu:
Robe, když máš tak dobrý foták, umí natáčet i videa? A nebo: Robe, já sem četl na netu, že už se dělají fotáky i s mp3, má ten tvůj foták vůbec reprák?

Rob se naštvává a přes jeho psychickou vyčerpanost se mě snaží unavit neustálým tlačením kola do kopce a opakováním póz na foták. Ale když to shrnu, tak si myslím, že to tak hroznej den nebyl, viď Robe? :)

Btw nějak sem se rozpovídal, takže fotky máte dole. Jo a chybí dvě nejpovedenější, které jste mohli vidět třeba na Sport Lifu a ted už enjoy

a málem bych zapomněl na hlášku, která se vryla hlavně Robovi do hlavy a to je: “hele vole pyčo, tak budeš fotit nebo nebudeš..?”

12 comments

  1. Děkuji :) už mě z toho sezení u kompa bolej záda, tak snad to stojí za to aspon ;)

  2. nadherny fotos…kazda z tech na sirku si rika o to jit na plochu…ale kterou? kterou? :D

  3. pochvala webu,pochvala fotek,jenom jezdíš na špatným rámu,ale to časem doladíme:)
    jinak člověče nebyl si v pátek v Příbrami?ve včerejším reportu v navlastních bulvách byly záběry z průmyslovky no a týpek u baru celej ty:)

  4. re bolekkrutor: jestli zvládneš udělat karbanovou kopii morewoodu, tak bych to možná i zkusil a třeba by se jim to líbilo aj v Africe ;)

  5. tos pekne tu to mas a fotky pekny, IMG4 by na plose vypadal good.. udelej wallpaper;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *