Rokytnice 3DH

Takže, cca před 4 hodinama se dojel druhej díl poháru 3DH, kterej se konal v Rokytnice. Hele no a co bych k tomu napsal. Počasí vyšlo, lidí bylo moc, trat z části upravená, rozhodně k lepšímu, zábava byla taky. Takže vlastně super strávenej pátek se sobotou. Co víc si přát?

No možná nějakej ten výsledek :) Nevím proč, ale už jsem se těšil na dobrej čas. Jedu si tak druhou měřenou jízdu, vše mi vychází, baví mě to, říkám si: Jo, to bude dobrý! Dojedu dolu, čumím na čas a o vteřinu horší jak první jízdu. Nevím co si o tom myslet, asi je lepší jet v racemodu než videomodu :) Tak i tak mi to hodila čas 2:50 a počítám něco kolem desátýho místa. Na výsledky jsem ani nečekal. Vím, že vyhrál Adam V. s kosmickym časem 2:37, druhej byl Filip Matuš a třetí Uďánek Čubrtů. Juncky vyhrál jak jinak než Petr Třešnák s hodně solidním časem. Nechápu, kde se ten klučina tak vyjezdil.

Jinak trať popisovat nebudu, myslím, že bude lepší vás nechat kouknout na videjko, který jsem sestříhal před chvílí. A dodávám malou ochutnávku fotek, který zítra doplním. Jelikož jsem půjčil zraněnýmu Kouleczovi foták a ten fotil jak udivenej. Asi to bude tím, že do ted nevěděl, že má občas vyložit náklady :D Jinak přeju brzký uzdravení Kubovi Čechovi, kterej se hnusně vyrakvil a stejně tak Mlokovi, kterej šel festově na tlamu. Viděl jsem to z lanovky a byl to fakt hnus.

Rokytnice – 3DH cup numero 2 from Jakub Fiser on Vimeo.

7 comments

  1. Velmi pěkné…jak fotos tak video – jen mi napiš, jak dlouho jsi upravoval ty fotky z Gopro v kompu ? :)

    A propo – sledovanost jako my díky kontroverzním gastronomicko-anatomickejm přezdívkám máme stále vyšší :)

  2. čárys: jo jo, sledovanost asi nedoženu, ale i tak jsem spokojenej :) Jinak hele jedna fotka mi zabere tak pět minut? Víc tomu fakt nedám. Ve směs potáhnu asi tak třema šoupatkama a je to. Kluci to viděli v rokytce :) Ale chtělo by to HD kua :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *