T4 – akční nabídka !!!

 

Už jsem tu jednou psal, že prodávám svýho miláčka. Nikdo ho asi nechtěl, leč nevím proč. No a jelikož už na mě čeká jinej miláček, tak tohohle potřebuju opravdu prodat jo. Takže jen připominám, co je to vlastně zač a snižuju cenu na 80.000,–!!!

Takže oč se jedná. Loni jsme dotáhli auto, do kterýho není problém naházet kola od bláta a vozit se nahoru, hodit tam nářadí a dojet si na trail za málo peněz za naftu. Na letošek chystáme něco jinýho, tak tohle musí z domu. Leč se mi po něm bude stejskat, whitevan je prostě whitevan.

Ale dost keců. Takže je to VW T4 Transportér, s přepážkou, r.v. 97, motor 1,9TD – tenhle motor neutaháš a když se na něm náhodou něco vysere, není problém to opravit, protože nemá žádný debilní elektronicky “vychytávky” :) Na autě jsou komplet nově udělaný rozvody, olej, filtry apod. Taky je komplet nově udělanej bílej lak, aby na autě nebylo nic rezavýho. Do laku jsou daný i nárazníky, zrcátka a kliky, aby to vypadlo dobře a letěly na to holky. Jsou daný čirý blinkry.

 

Je tu palubka z novějšího modelu, už taková ta kulatá, modře podsvícená, ve předu dvě sedačky, ale kdyby byl zájem, tak by asi neměl bejt problém dát dvojsedačku vedle řidiče. Vzádu je to vyplněný překližkou a dřevěná podlaha. Plus světla na stropě. Nechybí tomu origo VW litý, pevný kola. Nemluvě o samolepkách, který jsou v ceně :D Taky jsem ještě potunil vnitřek, aby se tam dalo v poho spát a bylo to utulnější, viz. fotky.

Co víc si přát? A cena? Krásnejch 80 000,- korun českých. Hmm? 

9 comments

  1. Kua chci to, alem žena že prej chce taky auto pro sebe, ne jen pro bikery… Průser je, že ona je momentálně držitel kasy… :D

  2. Chci to, pruser je ze nemam v kapse penize :( Cena mi ale prijde pardni…

  3. jo chlape kdyby si to prodával třeba loni, to by byla jiná, škoda je to krasavec..

  4. hledám sponzora, kterej tuto bílou krabičku koupí Kátě Tóthový, protože ta zřejmě pojede zítra do Mariboru opět vlakem !!!! mně už z toho jejího cestování klepne … P.

  5. kubajsz, to je luxusni nabidka… dej mi dva dny, popremeslim a dam vedect..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *