Trip – Jih


 No tak si tu tak sedím s flaškou vína, už je to cca tejden, co jsem se vrátil z tripu s čárysem a přemejšlím, co vlastně Vám o tom říct. Mno a když už to tak nějak mám vymyšlený, tak zjištuju, že mi nejde se připojit na moje vlastní FTP…
 

Což teda pro mě není moc příjemné a musím to v pondělí vyřešit. Takže vám asi vydám článek jen s nějakejma ilustračníma fotkama :) Ne, fakt nevím co to je a docela mě to sere, ale čert to vem. Slíbil jsem, že v ponděli vydám článek, tak tady je.Co jsme to vlastně udělali? Rozhodli jsme se užít si svátky trochu jinak, vypadnout tady z toho bordelu, zmatku a všeho někam pryč. JO jo, přesně to jsme udělali. Sice jsme jeli rádoby za teplem, ale o moc větší teplo tam nebylo. Ale o to vcelku vlastně ani tolik nešlo.

 

Takže jsme vyrazili, vyrazili jsme ve složení já, čárys, nexi a s čárysem slaboch a slaboška (horolezci).  Cesta good, já se učil od nexi neměcky. Už umím říct Danke šnitzl a Natýrlich. Ja ja ja. To mi jde. Takže němčinu si dávám levou zadní, natyrlich? Nechci to tu směřovat do stylu deníčku jako to bejvá na jinejch webech a rozepisovat každej den. Takže asi takle jo.Měli jsme to nastavený na jednoduchym pravidle. A to znělo tak, že se pokusíme každej den vymyslet nějakej plán, kterej by nás neměl srát, ale s tím, že se nebudem do ničeho nutit.  Jo jo a to byl dobrej nápad. Takže ráno jsme třeba vstali ve Finale Ligure a řekli, že pojedem do San rema no a tak jsme jeli. Super šystém čoveče.Jinak spaní, jezení, ježdění, bydlení,koukání na filmy, kecání apod v autě je hodně o zvyku. Čárys už to má vymšlený, my s nexi jsme se s tím první dny trochu prali, ale pak už jsme se synchronizovali a bylo to cajk. Viď ženo?No a já nevím hele, asi to pro dnešek stačí ne? Hmmm? :D Zkusím rozběhat to FTP a pak jsem nahraju nějaký galerky. Stay tuned 

9 comments

 1. Jak na jinejch webech ? Tyhle narářky na můj online mag si vyprošuji, neboť tím jen každý omlouvá svou lenost, napsat něco pořádného !

  :) Hihi, teď jsem si to zavařil, uplnou zavařeninu :)

  Pěkně jsi to sepsal, sem i do DB. Já to snad doladím dneska.
  Carys.

 2. 4 Kubajsz: jaja natyrlich :) synchro bylo rychlý, soužití fajn :) takže danke ty můj šnycl :)
  btw: chtělo by to zmínit se o “bezproblémové” zpáteční cestě ať se i Čárys pobaví :D

 3. No to bude na celej další článek :) já jen potřebuju vyšpekulovat co mám s tím FTP, takle mě to nebaví. :)

 4. 4: Kunajsz, Nexi : Me bylo jasný , že když jste vyjížděli v 19h večer, a přijeli domu ve 13 h druhej den, že nemohlo jít všechno v pohodě :)

 5. to 720 :) no ehm já doma otevřela dveře nějak o půl pátý :) bylo to delší hehe

 6. Příště můžeš jet s náma :) My jsme totiž střely.

  akorát si budeš muset to nějak “odpracovat” muhahahááá

  Mrk mrk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *