Trip to france & first mx ridin’

Takže počasí se čím dál tím lepší a já už mám konečně na čem jezdit. Nedalo mi to a v tejdnu jsem si byl zajezdit ve Francii, bylo to na otočku, jeden den, ale stálo to za to a tak v tejdnu vyrazím asi znova. Tentokrát asi se swichem, abych z toho měl aspon i nějaký fotky.

A kam že jsem to vlastně? Žádný San Rémo, žádný Finale ligure, nic takovýho. Tajnej zdroj mi poradil resort kterýmu se říká La Pastiérre de Cin. Je to cca 1100km, ale furt to valíš po dálnici, takže pohoda. A ježdění je tam supr, takovej borovicovej lesejk, kořeny, šutry a hlavně teplo. Takže fakt supa. No podrobnější report teprve dodám až s těma fotkama.

No když jsem se vrátil z kola, tak jsem dostal chuť na moto. Oprášil jsem hodnu a vyrazil jsem na malou trať nad děčínem. Nejsou tam žádný skoky, ale super točky. Na rozježdění mi to stačilo. Hodinu a půl ježdění a ruce mě z toho bolely ještě dva dny. Taky jsem to solidně zapíchl jednou v jedné točce a pokřtil tak bílý pyžamo, v kterym ted budu chodit na místní diskotéky.

No a tím asi končí info. Jinak do konce dubna mi snad příjde nový, na který se fakt těším. Ale nevim nevim, jak se mi bude loučit s covem. Je to příjemná hračička.

6 comments

  1. to já zas dlouhodobě pobývám v Chateau d´Brnoux, to je kousek, moh bych tě navštívit, až tam zas budeš…

  2. …trochu se toho reportu die-Sim, aby to nebyla nějaká K.chna……..ale kdyby jste přitáhli do Děčína moře, tak proč nééé !!!!

  3. Jak dlouho jezdíš i moto a kdo se ti o ni stará…? Mrcha co jezdí na mth je kolikrát těžká uživit :)

  4. jezdím tak rok. Co zvladnu sám, to udělám, jinak přes kámoše no.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *