Únorový pojezd u Koulecze

Na víkend hlásili hrozný mrazy. Jenže při pohledu ven se mi tomu nějak nechce věřit (to že se bojím otevřít okno je věc jiná). A tak žhavím klávesnici a domlouvám se s Lukášem Harvanem, největším jézéďákem ve středních čechách, na pojezdu u Koulecze.

Původně jsem chtěl jet ke Koulemu na pumptrack, ale sám mistr Koule říkal, že to nemá vejšku. Oprášil jsem teda Déháčko, domluvil se s Lukášem a vyrazili jsme. Lukáš přijel émerikou s korbou. Poprvé v životě jsem si vyzkoušel, jaký to je mít kola na korbě.

Kola naložený a mohlo se vyrazit směr Veltrusy. Koulecz sliboval písek a sucho, což se mi nechtělo věřit. Po příjezdu a prvních metrech tratě nechápu co se děje. Komplet jaro, skvělej povrch a práší se.

Zatáčky nebyly rozhodně zadarmo, v tom měkkym povrchu se to chce dost soustředit na těžiště. Po pár průjezdech Kouleho jsem měl celkem motivaci zkoušet, co to snese.

No zkoušeli jsme a zkoušeli, každej se minimálně jednou vyndal, ale stálo to za to. Něco málo jsem i natočil a aspoň si vyzkoušel nový GoPro a objektiv. Videjko dodám zítra, až se mi povede rozeběhnout něco na stříhání na oknech ( zlatej apple ).

Jinak díky Koulemu a Lukášovi za to, že občas taky chytli foťák. Aspoň je více materiálu. No a snad zas brzo u Koulece na WéCéčku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *