Weekend cut – video

Další proshinovanej víkend, kdy prostě nešlo sedět doma na zadku a koukat z vokna, jak ten žlutej puchejř putuje po obloze. Po pátečním řádění s Offroadem jsem měl chuť na motorku, takže v sobotu byla volba jasná.

Ráno byl ještě solidní opar, zima, motorce se nechtělo ani chytnout. Nakonec si ale štěkla a už to jelo. Akorát hlína je furt zmrzlá a klouzalo to jaksfině. Takže jsem párkrát lehnul a jel dom. Nicméně nadšenej z pojezdu po kterym jsem se odpoledne dokopal jenom k tomu, jít pomoct klukům se stavěním novýho trailu. Sobota se musela zakončit pár Hegešema a wasabořechama.

Neděle byla jasná – kolo. Swich dostal propustku a tak jsme mohli vyrazit nach sněžník. Vyšlápli jsme si to na freeride, kterej jsem už dlouho nejel a celkem jsme si to užili. Vomrkli jsme i chrostovo skoky, kde zas přibyly nový boule a je to tam fakt boží. Po obědě se šlo na lajnu, kde jsme byli do umrznutí. Všechno jsem to pochytal na GoPro a tak můžete zkouknout videjko. Víkend to byl boží, snad jich bude tedka víc !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *